Czcionka:
Kontrast:

Usługi cateringowo - gastronomiczne

Spółdzielnia Socjalna "Tradycja smaków"

Spółdzielnia Socjalna „Tradycja Smaków„ sprawi, że Twoje spotkanie firmowe czy też prywatne będzie niezapomnianą chwilą i miłym doznaniem smakowym. W ramach naszych usług oferujemy Państwu najwyższej jakości serwis cateringowy na różnego typu okazje, takie jak:
- spotkania okolicznościowe - przyjęcia wigilijne, wielkanocne, świąteczne. wesela do 100 osób.
- przyjęcia domowe - chrzciny, komunie, grille,
- imprezy firmowe,
- obiady dla szkół,
- serwisy kawowe,
- spotkania biznesowe,
- obsługa konferencji i szkoleń.

Przygotowujemy zarówno tradycyjne, regionalne potrawy polskie, jak i kuchnie świata. Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów. Oferujemy państwu pełen zakres usług gastronomicznych w formie cateringu dla klientów indywidualnych oraz dla firm lub szkół - na wynos z dowozem. Serwowane menu jest dostosowane do rodzaju i charakteru spotkania z uwzględnieniem potrzeb i sugestii klienta. Służymy radą przy doborze potraw. Udekorowane gorące potrawy lub inne wybrane posiłki dowozimy na miejsce lub z odbiorem własnym. Aby w sposób satysfakcjonujący wywiązać się ze zlecenia prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem. Zapewniamy wysoką jakość potraw, dużą różnorodność oraz konkurencyjne ceny.

Działamy na terenie Olsztynka i jego okolic.

cena do negocjacji zamów

Projekt "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.