Czcionka:
Kontrast:

O nas

Targes.pl to portal pośredniczący w sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstw tworzących niepowtarzalny klimat województwa warmińsko-mazurskiego. Zależy nam zwłaszcza na rozwoju ekonomii społecznej, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy: organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także przedsiębiorstwa lokalne, rzemieślników oraz rękodzielników.
Głównym założeniem portalu jest pośrednictwo: łączymy producentów z nabywcami, dlatego prowadzimy działania promocyjne podmiotów, które sprzedają swoje produkty i usługi na stronie targes.pl.

Klient znajdzie tu szeroką ofertę, od usług opiekuńczych, cateringowych, sprzątania, usług turystycznych w miejscowościach i obiektach Warmii i Mazur, poprzez rozrywki dla dzieci i młodzieży, propozycję wynajmu pomieszczeń, aż do rękodzieła.
Każda transakcja dokonana za pomocą Targes.pl to zakup produktów i usług unikatowych, z których część dochodów przeznaczona jest na cele społeczne, a każda sprzedaż to pomoc w ich realizacji.
Administratorem strony jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Projekt "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.