Czcionka:
Kontrast:

Rejsy nurkowe

Spółdzielnia Socjalna Korab - usługi morskie i śródlądowe

Nasza Firma jest Armatorem jachtu morskiego KWAZAR sygnał rozpoznawczy SPG 2240, Karta Bezpieczeństwa Jachtu Morskiego nr 312/GDY/2017. Długość kadłuba 20,86m, szerokość 5,70 m, wysokość boczna 2,36. Dopuszczalna liczba pasażerów i załogi 20 osób.

Oferujemy swoje usługi w zakresie realizacji rejsów morskich nurkowych i rekreacyjnych. Nasza jednostka - przebudowany statek ratowniczych typu R-17, umożliwia wykonywanie rejsów na pełnym morzu, nawet przy złych warunkach pogodowych. Posiada zaplecze socjalne (dwie łazienki, mesa, kambuz, cztery kajuty) umożliwiające wygodne odbywanie rejsów przez 12 pasażerów. Jesteśmy otwarci na indywidualne oczekiwania naszych klientów, organizujemy rejsy na indywidualne zamówienia.

Plan rejsu i czas jego trwania są do uzgodnienia. Na pokładzie jednostki po wcześniejszych uzgodnieniach jest do dyspozycji sprężarka i gazy.
Udzielamy rabatów dla organizatorów grup turystycznych i nurkowych. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę rejsów nurkowych

Kontakt tel. 600 275 784, 695653084, e-mail dariusz.kizling@wp.pl

cena do negocjacji zamów

Projekt "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.