Czcionka:
Kontrast:

Zajęcia edukacyjne i warsztaty w Ptasiej Akademii

FUNDACJA ALBATROS

Ptasia Akademia oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych prowadzonych przez specjalistów i pasjonatów. Scenariusze zajęć są efektem wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą - są opracowane tak, by przekazać wiedzę w sposób ciekawy i atrakcyjny, a przy tym dostosowany do poziomu wiedzy danej grupy. Nasze zajęcia stanowią świetną formę uzupełnienia dla zajęć szkolnych, nawiązując do podstawy programowej i mogą być realizowane dla każdej grupy wiekowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć edukacyjnych i warsztatów dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Proponujemy również zajęcia dla zorganizowanych grup młodzieży zrzeszonych w szkolnych i pozaszkolnych kołach przyrodniczych i turystycznych, organizacjach ochrony przyrody, klubach zainteresowań.

Zajęcia prowadzimy zarówno na miejscu w Ptasiej Akademii, jak i w szkołach i przedszkolach. Polecamy cykle zajęć, łączące wyjazdy do Ptasiej Akademii i warsztaty na miejscu.

cena do negocjacji zamów

Projekt "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.