Czcionka:
Kontrast:

Warsztat garncarski - świąteczny prezent z Garncarnią.

Garncarnia

Już nadszedł ten czas! Powoli zastanawiacie się nad świątecznymi prezentami dla najbliższych? Szukacie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego? Zapraszamy do zapakowania pod choinkę karty podarunkowej Garncarni, a w niej trzydniowy pobyt na warsztacie garncarskim na Mazurach.

Przedstawiamy autorskie propozycje kursów rzemiosła garncarskiego. Oferujemy trzy rodzaje kursów rzemieślniczych. Każdy kurs składa się z części teoretycznej w postaci wykładów, pokazów zdjęć oraz z części praktycznej. Zajęcia prowadzone są w pracowni, w pełni wyposażonej, z dostępem do wszystkich materiałów i urządzeń garncarskich.

Pozostałe informacje na stronie http://garncarnia.art.pl/kursy-2/ (Zakładka NASZA OFERTA - - - > KURSY)

Jak przygotować prezent, aby był niespodzianką dla najbliższej osoby? Skontaktujcie się z nami pisząc maila (garncarnia@gmail.com): przygotujemy program warsztatu zgodnie z oczekiwaniami przyszłego adepta garncarstwa, ustalamy i zarezerwujemy termin warsztatu (styczniowe terminy mamy jeszcze wolne!).
Podana cena obejmuje udział w warsztacie jednej osoby. Przewidujemy obecność osób towarzyszących, które nie biorą bezpośrednio udziału w warsztacie, wówczas pobyt każdej dodatkowej osoby to 200 zł.
Warsztat trwa trzy dni, polega na pobycie w pracowni gdzie odbywają się zajęcia praktyczne. Do warsztatu doliczamy ewentualne dwa dni (dojazd i wyjazd), w sumie cena obejmuje 4 noclegi.

cena 1000 zł zamów

Projekt "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.